Něco o nás

Vždy a vše pro pejsky...aneb, začalo to venčením!

Jsme nadšenci, profesionálové a chceme pro Vás být oporou. Nechceme věnovat náš čas pouze našim pejskům, ale s myšlenkou věnovat a pomoci našim klientům v péči i o jejich psy vznikl, před již třemi lety, náš první projekt – Venčení Psů Praha. Stali jsme se jistotou a stabilní společností na trhu, jejíž služby využívají pravidelně stovky klientů.

Pro naše stálé klienty jsme začali zajišťovat krmivo s dovážkou až do domu. Chceme se dále rozvíjet a rozdávat radost v další části psího života a s touto myšlenkou vznikají Potřeby Pro Psy.

Carousel

...a je tu eshop!

Tvoříme e-shop, tak jak ho nikdo netvořil. Nechceme anonymní nákupy, chceme loajální zákazníky a dlouhodobé vztahy. Chceme se učit, co je pro vás důležité a předvídat vaše potřeby a potřeby vašeho psího parťáka.

Nejsme perfektní, ale děláme to s láskou. Pojďte dál a vyzkoušejte. 

Vytvořili jsme pro vás prostor pro pohodlné nákupy, kde najdete vše, od toho nejlepšího krmení až po botičky pro Vašeho mazlíčka. V našem portfoliu produktů si vybere každý a pokud Vám zde i přesto bude něco scházet, nebojte se nám o tom říct. Chceme se neustále zlepšovat a být pro Vás. Snažíme se Vám nabízet produkty, které jako psí rodiče známe, používáme nebo jsme přesvědčeni o jejich kvalitě a spolehlivosti.

Doufáme, že během několika měsíců pro Vás otevřeme první pobočku, ve které Vás budeme moci přivítat s otevřenou náručí! Nabídneme stovky položek skladem, zkušený personál, který poradí s výběrem všech produktů, a kdo ví..třeba si Vás získáme natolik, že se začneme s Vaším pejskem vídat častěji než s Vámi prostřednictvím naší agentury Venčení Psů Praha!

Pravidelně se věnujeme charitativním sbírkám, pečujeme o opuštěné psy a snažíme se být nápomoci tam, kde je třeba.

…a proč? Protože milujeme psy!

 

Těšíme se na Vás,

Ivana & Michal za celý tým

 
Soubory cookie používáme, abychom Vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Používáním tohoto webu s tímto účelem souhlasíte. Více informací zde.