Venčení psů Praha

Chuť a touha věnovat se něčemu co má hlubší smysl a přináší skutečnou hodnotu klientům. To byl a je hlavní pohon, proč Venčení psů Praha před několika lety vzniklo a my jej stále posouváme vpřed. Naším cílem je navázat s dvou i čtyřnohými klienty dlouhodobé vztahy založené na přízni a porozumění. Nejsme jen ten, kdo venčí vašeho psa, jsme jeho a Vaši kamarádi. 

Po náročných začátcích a budování důvěry, kdy vše leželo na bedrech jednoho člověka, jsme se stali spolehlivým partnerem pro více než 250 našich klientů po celé Praze a přilehlém okolí. Každý měsíc pro Vás spolehlivě vykonáme více než 3500 procházek s Vašimi pejsky, a z jednoho člověka se stala skupina více než 30 spolehlivých zaměstnanců, kteří se o Vaše pejsky prostřednictvím naší agentury starají, a to již téměř 3 roky.

Venčení

V dobách vzniku naší myšlenky nebylo svěření péče o svého člena rodiny, kterým pes určitě je, zcela běžné. I po této době, a přes obrovskou konkurenci, která v této oblasti vznikla, však zůstáváme stejní jako na počátku. Snažíme se lidským a přátelským přístupem najít vždy řešení tak, aby vyhovovalo Vašim potřebám. Věříme, že jdeme tou správnou cestou, a to i díky pozitivním reakcím, které na naši činnost právě od našich klientů slýcháváme. 

A v čem jsme odlišní?

  • Nejsme jen ti, kteří Vám jen předají kontakt na venčitele! Netvoříme databázi lidí, jejichž kontakty následně za provizi předáváme! Naopak! Setkáme se osobně s Vámi a Vaším pejskem, vysvětlíme Vám vše potřebné a vše smluvně zastřešíme. Známe naše venčitele, známe jejich schopnosti a časové možnosti, jsou našimi zaměstnanci a jsme za ně zodpovědní– víme tedy, kdo je vhodný právě pro Vašeho pejska! 
  • Pejsek nezůstane nikdy nevyvenčen! Obstaráním venčitele přes různé databáze získáte kontakt. Ale..absence? Vždy se stane, že venčitel některý den nebude moci dorazit. Ale co pejsek? S námi nezůstane nevyvenčen. Právě proto, že jsme jeden tým a vždy vše plánujeme dopředu, snadno takové absence vykrýváme. Jsme pak také schopni vyhovět i většině nečekaných požadavků. A že nás umíte překvapit. 
  • Bezpečí a jistota! Jsme zodpovědní a pečliví, ale pro každý případ jsme pojištěni. Chceme, aby se na nás naši klienti dokázali spolehnout! Současně jsme držiteli odborných certifikátů CPPS, NAPS a PSI, které zaručují naši profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb.

 

Chceme se stát pro Vašeho pejska kamarádem a pro Vás oporou, na kterou se v případě potřeby budete rádi obracet. Ať už jde o venčení, hlídání nebo jiné potřeby pro pejsky.

Zavolejte nám nebo napište a uvidíte sami!

A pozor...

Od 1.10.2018 nás rovněž budete moci navštívit v naší kanceláři v pražských Vinohradech. Rádi Vás přivítáme s otevřenou náručí a pokusíme se vyhovět Vašim požadavkům a přáním, se kterými nás oslovíte. A kdo ví, třeba si domů pro Vašeho pejska odnesete nejen jistotu péče v podobě jeho venčení, ale i nějakou pochoutku z našeho ochodu, který je na stejné adrese.

 

Těšíme se na Vás!

Ivana & Michal

 

 

 

 

 

Soubory cookie používáme, abychom Vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Používáním tohoto webu s tímto účelem souhlasíte. Více informací zde.