N&D

Webová stránka značky: N&D

Vize značky

Spokojenost zvířat nás proto motivuje k vývoji toho nejlepšího krmiva. Věříme, že výživa je klíčem ke zlepšení kvality života zvířat a jejich rodin. V naší každodenní práci využíváme vědu jako prostředek ke zlepšení kvality života zvířat. Inspirací je pro nás přirozené životní prostředí zvířat, zkoumáme jejich návyky a chování, bereme ohled na jejich instinkty a nutriční potřeby. Naše krmiva jsou uzpůsobena speciálním potřebám plemen malých, středních i velkých velikostí.

Ve společnosti Farmina si myslíme, že technologie je naším přítelem, obzvlášť pokud je nástrojem ke zvyšování kvality našich produktů. Vždy hledáme nejnovější inovace, které nám umožní dosáhnout náš cíl: vytvářet přírodní krmivo, jehož účinnost je vědecky prokázaná. Při výrobě krmiva používáme dvě jedinečné technologie a specifický typ balení, které zvyšují kvalitu našich produktů a uchovávají přírodní bázi krmiva.
 

Suroviny

Výběr surovin je klíčový pro vytvoření výrobku, jehož vlastnosti zajistí optimální přísun živin a biologickou hodnotu pro blaho domácích zvířat. Ve společnosti Farmina využíváme pouze ty nejlepší produkty od našich partnerů, ze kterých vyrábíme krmiva, jež nejlépe vyhovují biologickým a výživovým potřebám psů a koček.

Kuřecí a jehněčí maso, maso z divokých prasat a také vejce pochází z certifikovaných farem a jsou vybrané kvůli vysoké kvalitě. Nepoužíváme kukuřici, ale výlučně GMO Free špaldu, oves, brambory a rýži. Inovativní technologie, kterou používáme a striktní kontroly surovin zabezpečují vynikající stravitelnost našich krmiv.

 

Žádné produkty značky N&D nebyly nalezeny...